O TORZE

E1GOKART Chorzów

Witamy na Śląsku! Tor E1GOKART Chorzów rozpoczął swoją działalność w 2021 roku. Na dwuhektarowej działce wybudowaliśmy nowoczesną halę z piętrowym, całorocznym torem kartingowym. Nitka toru o długości 630 metrów zajmuje ok 4300 m2 powierzchni na dwóch poziomach hali!

Układ toru łączy sport, szybkość, technikę z jazdą na dwóch poziomach. Taka konfiguracja zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych zawodników. Asfaltowa nawierzchnia oraz system band Xtremebarriers zapewniają przyczepność i bezpieczeństwo.

O przebieg zmagań na torze dba sektorowy pomiar czasu firmy MYLAPS oraz oprogramowanie obsługujące tor firmy RaceFacer. Program jest zintegrowany z aplikacją, dzięki której każdy zawodnik ma swój profil kierowcy i może śledzić historię swoich wyników. Obsługa toru prowadzi wyścigi wspomagając się nowoczesnym, elektronicznym systemem flag. System działa w oparciu o najnowsze rozwiązania z profesjonalnych serii wyścigowych.

GOKARTY

Park maszyn to 50 najnowszych gokartów SODI. Francuski producent SODIKART to światowy lider w produkcji sprzętu. Czekają na Państwa gokarty seniorskie SODI SR5, juniorskie SODI LR5 i gokarty podwójne tzw. tandemy SODI 2Drive. Dodatkowo dla najmłodszych kierowców mamy osobny tor i najmniejsze gokarty z oferty SODIKART – model KidRacer.

Do naszych gokartów stosujemy wyłącznie paliwo alkilatowe WARTER Pro Fuels. Benzyna ekologiczna jest do 99% czystsza niż zwykłe paliwo i niemal całkowicie pozbawiona niebezpiecznych związków, takich jak benzen i węglowodory aromatyczne. Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem.

 

 

WYDARZENIA

Żyjemy by się ścigać! Zawody kartingowe na śląskim torze osiągają najwyższą frekwencję w kraju. W ramach ogólnoświatowego rankingu zawodników SWS SODI WORLD SERIES odbywa się rywalizacja w ramach Śląskiej Ligi Kartingowej, Śląskiej Ligi Kartingowej Junior oraz zawody drużynowe Polish Endurance CUP. Każdy amator może spróbować swoich sił.

Jeśli przed zawodami pragnie ktoś podnieść swoje umiejętności, to zapraszamy do wzięcia udziału w treningach indywidualnych, bądź szkółce kartingowej dla najmłodszych adeptów kartingu. Szczegóły projektów przybliży Państwu nasza recepcja.

ZAPRASZAMY NA TOR!

EVENTY

Tor E1GOKART Chorzów to także świetne miejsce do kibicowania i spędzania czasu poza rywalizacją na torze. Dzięki antresoli biegnącej przez całą szerokość toru możecie Państwo obserwować rywalizacje na obu poziomach jazdy. Zapraszamy do kawiarni przy recepcji, dwóch salek VIP i sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

Organizujemy niezapomniane eventy niezależnie od okazji. Nasze doświadczenie i możliwości dzięki tak nowoczesnemu obiektowi sprostają najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

This site is registered on wpml.org as a development site.